Naszyjniki I Wisiorki

35 cm+5 cm 2 mm żółte złoto kolor stołowy CZ łańcucha krótki naszyjnik łańcuchy i naszyjniki Dla kobiet buty dla dziewczyn biżuteria naszyjnik obroże Kolye Кеттинг 14"

Rating
zł26.37 zł22.67

Ze względów ekologicznych, klienci kupują kilka produktów w jednym czasie, włożymy produkty w jedno pudełko lub niektóre pakiety upominkowe.Jeśli masz wymagania opakowaniu, prosimy o poinformowanie nas o tym z wyprzedzeniem.

Aby ułatwić klientom przeglądanie produktów, zdjęcia mają efekt zwiększenia produktów, proszę, контрастируйте rozmiar i obraz modelu noszenia.Dla osób, które nie bardzo pewni w wysokości, proszę zostawić nam wiadomość.

Stan 100% Nowa

Materiał mosiądz, kolor żółtego złota lub białego złota (trzymaj kolor nie mniej niż 1 rok.)

(Powłoka Bez Niklu,Bez Alergii)

Długość 35cm+5cm

Szerokość 2mm cienka

Zapakować pudełko(wszystkie elementy są w jednym pudełku)

Dlaczego magnes może ssać пружинную klamrę?

Niektórzy klienci kupili naszyjnik, używali magnes, aby wyssać пружинную klamrę, i okazało się, że można ją wyssać, aby udowodnić, że nasze produkty nie są czystym srebrem.Chcemy powiedzieć, że nasz materiał jest przeznaczony do tego, aby zapewnić srebro, ale klamra w sprężynie nie może być wykonana z czystego srebra.Ponieważ wszyscy wiemy, że konsystencja czyste srebro jest bardzo miękkie, to jeśli sprężyna jest również używany do produkcji srebra, to nie sprężynowy efekt, więc sprężyna wykonana ze stali.Ta część magnesu, który może być wchłaniany, to sprężynowa część klamry.Proszę, bądź ostrożny.Jak Dbać O Biżuterię Z Czystego Srebra?

1. srebro i złoto nie można nosić jednocześnie, to doprowadzi do żółtego srebra

2. kąpiel i pływanie muszą być szybko usunięte wszystkie rodzaje biżuterii, aby zapobiec występowaniu alkalicznych produktów fluorek biżuterii reakcji się dzieje, unikając straty biżuterii poślizgu.

3. Należy unikać kontaktu z lakierem do włosów, perfumy, środki do pielęgnacji skóry, серным mydłem itp., ponieważ substancje chemiczne, zawarte w ich składnikach, doprowadzą do tego, że srebrna biżuteria i inne ozdoby потускнеют lub nawet zmieni kolor na czarny.

4. Ćwiczenia fizyczne, suche i szorstkie, należy unikać noszenia biżuterii lub łatwo przyspieszyć zużycie biżuterii i biżuterii, spowodowanych atakiem deformacji lub złamania.

5. Staraj się unikać kontaktu z narkotykami.

6. niezależnie od srebra lub innych biżuterii, najlepiej zdjąć wszystkie ozdoby przed snem, następnego dnia, zgodnie z dniem odpowiedni dobór akcesoriów odzieżowych, że jest dobry zwyczaj noszenia biżuterii.szczególnie długie kolczyki, bardziej twardy typu lekkiego, bardziej subtelne modele biżuterii, aż dokładne usługi, można nosić długi okres, zmniejszając ludzki szkody i niepotrzebne usługi.

O problemie noszenia czarnych, srebrnych ozdób

Dlaczego niektórzy ludzie wnoszą srebrny i czarny kolor, niektórzy ludzie nie są oczywiste?

Ponieważ hormonalny struktura każdego człowieka to nie to samo, u niektórych ludzi pot zawiera więcej kwasu, u niektórych osób mniej, u niektórych osób wyższa zawartość wody amoniakalnej, więc noszenie srebra ma inny wynik, kwas łatwo czarna, kwas ciężko czernić, a nawet niektórzy ludzie, którzy wydzielają silne olej, przyniesie swój srebrny połysk, srebrne ozdoby większość platynowy warstwy ścieralnej (za wyjątkiem niewielkiej części srebrnych kolorowych ozdób), ale nawet jeśli powłoka jest również staranne obsługa.Czarny roztwór jeśli srebro biżuteria czarny nie spiesz się, aby myć z srebrną pranie, w końcu to chemiczna ekonomia, biżuteria również mają pewne korozję, wycierać srebrną tkaniną-twój pierwszy wybór, można również umieścić srebrny biżuteria Cox wewnątrz bańki lub użyć pasty do czyszczenia, po praniu trzeba pamiętać korzystać z bawełnianą szmatkę do czyszczenia wody powyżej.

Jak zidentyfikować produkty z czystego srebra, a nie czystego srebra

1, Mark.Srebrne ozdoby, jak zwykle, muszą być oznaczone srebrnymi literami ("S" lub "Sterling").Standardowy srebrny Marka-S925. Pełna srebrny Marka-S990. Ale jest wiele krajów, które nie drukują na srebrnych ozdobach.

2, kolor.Srebrne ozdoby w większości żółto-białego srebra, mieli miękkie metaliczny połysk.Nie będzie tak jasne, jak stal nierdzewna, ale i z powodu lekkiego utlenienia, z czasem kolor będzie ciemno-żółto-biały.rodu galwanicznie białą srebrny kolor jest bardziej żywy, bardziej długotrwałe zachowanie kolorów.Większość wyrobów z czystego srebra mają rodu galwanicznie białą.

3, waga ciężka.Gęstość srebra wynosi 10,53 g / cm3. mniej niż platyny, złota, więcej miedzi, bez uczucia ręcznie zawieszenia.Igla można oznaczyć, można zginać.Ta metoda można odróżnić od platynowy kreatora, do białego złota lub srebra symulacji srebrnych ozdób.

4, acid test.Srebro spotyka się z każdym kwasem, zmienia kolor lub nawet rozpuszcza.Jeśli kroplę stężonego kwasu solnego dodaj do wewnątrz srebrnej biżuterii, od razu powstaje biały мшистый osad chlorku srebra.U innych metali szlachetnych tego zjawiska nie ma.Platyna pokryła srebro, być uszkodzony poszycia testy.

5, dźwiękowa wierszyk.Po standardowej lądowania srebrne ozdoby brzmią słabo, nie odbijają się, nie jest przewijane.

6, odbijając: srebrna biżuteria utracone na tej podstawie odbijać mały, i stop metalu rzucony na podstawie odskoczy.

 • Materiał: Cyrkonia
 • Forma\wzór: Przez CAŁY
 • Typ Metali: Stop Miedzi
 • Łańcuchowy Typ: Ogniwo Łańcucha
 • Rozmiar Wisiorka: Nie ma naszyjnik neckalce
 • Styl: Modny
 • marka: szyba show
 • Przypadek: Impreza
 • Typ Naszyjniki: Naszyjnik-Чокеры
 • Dropshipping: TAK
 • Rozmiar: 35CM+5CM 2mm width
 • Numer Modelu: ABX337
 • Szerokość: 2mm
 • Podłoga: Kobiety,dziewczyny,panie,Donna,vrouwen, feminina,mujer
 • Prezent Dla: Dzień matki, Walentynki, Wielkanoc, urodziny, święto dziękczynienia, boże Narodzenie D