Części Zamienne Do Telefonów Komórkowych

Oryginalna wymiana baterii EB-BG930ABE dla Samsung Galaxy S7 SM-G930 batteria akku +tracking no+8 in 1 tool kit 3000MAH

Rating
zł67.11 zł44.96

100% oryginalna wymiana baterii EB-BG930ABE dla Samsung Galaxy S7 SM-G930 batteria akku +tracking no+8 in 1 tool kit 3000MAH

Typ baterii : EB-BG930ABE

Pojemność baterii: 3000 mah

Ograniczenie prądu: 3,8 w

Kompatybilny z: Samsung Galaxy S7 SM-G930

Kraj pochodzenia baterii: Chiny

Specyfikacja opakowania: oryginalny pakiet standardowy

Ważny:

1. nowe akumulatory litowo-jonowe muszą być w pełni naładowane i rozładowane 2-3 razy, zanim będzie w pełni klimatyzowane.Proszę pamiętać, że pełna wydajność i trwałość nowego akumulatora litowo-jonowego uzyskuje się dopiero po 2-3 cyklach ładowania i rozładowania.Po tym, jak przejść przez 2-3 cykle, nigdy więcej nie będziesz musiał кондиционировать swoją baterię! 2. przez cały czas rozmowy i czuwania jest przybliżona, w zależności od ustawień sieci operatora, poziom sygnału i wybranych funkcji.Czas rozmów i gotowości będzie niższa w trybie analogowym, jak wspomniano powyżej. 3. zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.Jeśli nie są spełnione, nie należy wystawiać negatywny komentarz w odwecie za wadliwy produkt lub coś, czego się nie spodziewali.Proszę, po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości www.ewsf.pl i szybko rozwiążemy ten problem 4. Sprzedawca W holesale ciepło jest mile widziane.Jesteśmy fabrycznym specjalistą w produkcji akumulatorów .Jeśli zamówisz modele mieszane , prosimy o kontakt z nami w góry.Cena będzie bardziej rozsądna.

☞ Skontaktuj się z nami ☺ ☺ ☺ ☺ ☺

Dziękuję za zamówienie.Proszę, sprawdź, czy ma jakieś uszkodzenia lub funkcjonalne problemy, jeśli tak, to po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości www.ewsf.pl.

Proszę, bądźcie pewni, że weźmiemy na siebie pełną odpowiedzialność.

Mamy szczerą nadzieję, że będziesz w stanie zostawić nam pozytywny komentarz z 5-gwiazdkowy dokładnym rankingu sprzedawcy.

Jeśli nie jesteś zadowolony,proszę najpierw napisać do nas.Zobowiązujemy się oferować państwu najlepsze produkty i usługi.

Mam nadzieję, że będziesz miał większe szanse, aby służyć ci!

  • Pojemność baterii(mah): 2801mAh-3500mAh
  • Certyfikat Jakości: ce
  • Kolor: Czarny I Taśmy
  • Oryginał czy nie: Oryginał
  • marka: Samsung
  • Numer Modelu: EB-BG930ABE