Specyfikacja

Marka: FEKER

Model:Miami switches

Styl:Dotykowe

Dno out: 67g

Kolor trzonu: biały

Łodyga pompon

Jasnoniebieski górna obudowa PC

Różowy nylon PA obudowa dolna

Kod koloru: 14-4202TCX i 14-4122TCX

Sprężyna ze stali nierdzewnej 58 g

Blacha

RGB LED kompatybilny

3-pinowy przełącznik,wysoka kompatybilność

70 Milionów Razy Klik

Mx-Kompatybilny

Bez Naklejek Z Fabryki

Opakowanie : 10 szt./70 szt/110 szt.

Cechy:

-OEM specjalny projekt: jasnoniebieski obudowa z czysto białym trzonem daje niepowtarzalne wrażenia dotykowe.

-Dotykowe przełączniki są sprawne przez cały wpływ, a następnie płynną zatrzask po uderzeniu.Wpływ jest bardzo widoczny, a to daje dużo sprzężenia zwrotnego w przypadku zadziałania.

-Taki piękny widok projektu ФЕКЕРА w trzech wariantach przełącznikach.Większość z nas pragną podróżować, więc jakiś relaksujące i przyjemne miejsce.Z tego powodu zdecydowaliśmy się wydać tę kolekcję, aby pomóc naśladować nasze pragnienie, aby być na tropikalnej plaży.Poza tym, lubimy atmosferę tropikalnej środowiska, a także naturę, znajdującej się w tej sytuacji.Wybraliśmy 14-4202TCX i 14-4122TCX, aby przedstawić różowo-niebieski gradient, znajdujący się w pięknych tropikalnych oceanów.

-Fabryka ФЕКЕРА sprawia, że rdzeń i obudowa w bardzo stabilnym stanie,mniej się rusza.Możemy po prostu użyć przełączniki bez folii.

-Krótki czas dla wysokiej częstotliwości przełączania (na przykład w celu szybkiego pisania)

-Można zauważyć mniej przenoszenia, bardziej płynną pracę i szybsze zatrzask temu, niż inne dotykowe przełączniki.

-Krótki czas dla wysokiej częstotliwości przełączania (na przykład w celu szybkiego pisania)

-Przełączniki FEKER Oringinal nie będą wstępnie smarować przełączniki.Możemy posmarować przełącznik 3202/205G0 lub nawet innym smarem, który nam się podoba.

Pakiet Zawiera:

Mechaniczny przełącznik FEKER Miami(10pcs/70шт/110шт)

OGŁOSZENIE:

1.Proszę, pozwól 1-2 mm dokładność ze względu na pomiar ręczny.Proszę, upewnij się, że nie masz nic przeciwko, zanim postawić.

2.Kolor może być różny, jak różnica wyświetlacza, proszę zrozumieć.

3.tylko opcja 70 i 110pcs będzie pakować początkowo skrzynią FEKER,opcja 10pcs упакует workiem.

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 15 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 15 dni.

{инфомодуль}

Towar jest wysyłany w ciągu 5 dni roboczych po pełnej płatności.Jeśli nie możesz uzyskać swoje produkty na czas,skontaktuj się z nami, sprawdzimy i naprawimy to dla ciebie w najbliższym czasie.Odpowiemy na twoje e-maile w ciągu 24 godzin jest w porządku.czasami niewielkie opóźnienie z powodu weekendu lub świąt.Jeśli nie można uzyskać nasze e-maile w ciągu 48 godzin,proszę sprawdzić swój spam lub skontaktuj się z nami na inny adres e-mail.

Zwrot:

Jeżeli część DOA(dead przyjazdu),kupujący może go zwrócić do 14 dni,to zamieniamy go z nowym деталем po tym jak otrzymamy przedmiot DOA.Proszę, skontaktuj się z nami przed wysłaniem towar z powrotem

Gwarancja:

Cały artykuł pochodzi z podstawowych gwarancji sprzedawców 3 miesięcy,jeżeli część niepełnosprawne w 3 miesiącach,to zaproponujemy wymianę withour nadzwyczajne ładowarka(w tym opłaty wysyłki)po otrzymaniu wadliwego przedmiotu.

Jeśli towar jest uszkodzony przez 3 miesiące,klienci wciąż mogą wysłać go z powrotem,a my skontaktujemy się z dostawcami lub manufakturą w celu uzyskania gwarancji.Kupujący może być obciążony kosztami transportu w celu ponownej wysyłki wymienionego towaru.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

  • Numer Modelu: -Przełączniki
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Typ: Przewodowa
  • Standardowa Klawiatura: Mini Klawiatura
  • Aplikacja: Do pulpitu
  • Język: English
  • Pakiet: TAK
  • Dowód: NIE
  • marka: Фекер
  • Styl Pracy: Mechaniczny