Praca Przechowywanie I Organizacja

10szt konserwowe pokrywy Mason Jar pokrywy/paski zwykły usta pokrywy ze stali nierdzewnej dla Mason Jar Splits-type pokrywy szczelne MJJ8

Rating
zł29.57 zł19.24

10szt konserwowe pokrywy Mason Jar pokrywy/paski zwykły usta pokrywy ze stali nierdzewnej dla Mason Jar Splits-type pokrywy szczelne MJJ8

Cechy:

1. premiowy materiał: pokrywy puszek/taśmy wykonane są z blachy/stali nierdzewnej.Są one odporne na rdzę i trwałe, mogą być stosowane do wielokrotnego użytku.

2. zawartość pakietu: otrzymasz 10 zestawów zwykłych usta Mason puszki pokrywy /paski, wystarczająco dużo, aby użyć, wymienić i podzielić się z rodziną lub przyjaciółmi.

3. Dobre Zapieczętowanie: pierścień uszczelnienia wewnątrz pokrywy опарника sprawia, że kamieniarza консервируя pokrywy опарника mieć dobre wykonanie uszczelnienia, powietrze mocno i wyciek swobodnie, szczelnie uszczelnienie.

4. szerokie zastosowanie: nadaje się do uszczelniania puszek do konserw masonów, w których przechowywane są przyprawy, słodycze, ciastka, owoce, dżemy, napoje bezalkoholowe, herbata lub kawa, gwoździe, śruby i inne drobne przedmioty.

5. konstrukcja rozkładu: taśma może być stosowana w połączeniu z silikonowymi ферментирующими osłonami i прорастающими pokrywami ze stali nierdzewnej, sprężyna zewnętrzny na szyjkę butelki może zwiększyć siłę tarcia rąk, co ułatwia otwieranie butelki.

Dane techniczne:

Materiał: blacha/stal nierdzewna

Styl: pokrywy/ paski

Ilość: 10szt

Wybór 1:

10 x pokryw

Wybór 2:

10 x paski wysyłamy na całym świecie (z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO).Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.Wyślemy paczkę z Chin pocztą lotniczą.Czas dostawy zależy od przewoźnika dostawy, urzędu celnego i pocztowego wysyłania miejsca docelowego i innych czynników.Większość paczek można było dostać za 20 dni (4 tygodnie).Cm. poniżej informacje na temat czasu dostawy zbierania danych ilościowych:

Przyjmujemy wnioski o zwrot e-mail w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Jeśli nie jesteś zadowolony, kiedy otrzymasz towar, należy go zwrócić w ciągu 7 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.Proszę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać instrukcje dotyczące zwrotu, zanim odzyskasz go.Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.Jeśli towar jest wadliwy w ciągu 3 miesięcy, a my wyślemy ci wymianę bez dodatkowych opłat lub zaproponujemy zwrot po otrzymaniu wadliwego towaru.Jeśli towar jest uszkodzony przez 3 miesiące, możesz wysłać go z powrotem do nas.Wyślemy ci nowy po otrzymaniu wadliwego towaru.Ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę za dostawę.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na www.ewsf.pl!Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę, daj nam pozytywną opinię o 5-gwiazdkowy przegląd, który jest dla nas bardzo ważne.Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli możesz zostawić tutaj swoje prawdziwe uczucia.Jeśli nie jesteś zadowolony z towarami lub naszych usług, prosimy o kontakt z nami, zanim zostawić jakieś opinie, natychmiast rozwiązać ten problem, dziękuję!Napisz do nas, od 9:00am.to 18:00. (GMT+8) od poniedziałku do soboty .Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas i daj nam szansę pomóc.Na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego (za wyjątkiem świąt państwowych w Chinach).Jeśli nie otrzymałeś odpowiedź, proszę jeszcze raz wysłać swoją wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej.Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi w dni świąteczne (w tym niedziela).

  • Materiał: Metalowe