Visionking 1.25 Inch Variable Projection Telescope Eyepiece Adapter Connection For Nikon DSLR Camera Photography Flip Mirror

Specyfikacja:

Długość*wysokość: 16,8 cm*8,5 cm

Adapter okular:1.25"

Adapter do teleskopu:1.25"

Phtogragh adapter thead:42 mm(adapter M42 T Ring)

Dane techniczne: Adapter Visionking Variable Flip Mirror Camera Adapter sprawia, że kadrowanie i ostrość obiektów niebieskich lustrzanej astrofotografii jest tak samo łatwe, jak kliknięcie przełącznika!Znajdź i ustaw ostrość swój cel wizualnie przez okular, zamiast męczące zrobić kilka zdjęć testowych po tym, jak skupiali się widok na okular, po prostu przesuń dźwignię, i będziesz gotowy do przechwytywania obrazu przez dołączającego астрофотографическую aparat DSLR/LSR adapter regulowanej długości pozwala dołączyć T-ring, wyposażone lustrzanki DSLR lub kamery bezpośrednio do teleskopu.

Opis:

To Visionking zmienne klapki-lustro zostało zaprojektowane specjalnie dla DSLR/SLR camear fotografowania i obserwacji z oczu jednocześnie można umieścić okular na górnej części karty obserwacji i używać dłuższy bok rurki,aby robić zdjęcia za pomocą DSLR/SLR aparat może być, chcesz złapać spojrzenie tej jasnej planety, zanim usiądzie.Można zrobić to bez konieczności demontażu instalacji aparatu!Wystarczy włączyć lustro,a następnie można przełączyć obserwacji na robienie zdjęć w ciągu jednej sekundy! .

Listę Pakietów:

1X Visionking 1.25" Flip Mirror Projection Camera Adapter .

1X Visionking pierścień Nikon

Nasza marka "Visionking" zarejestrowana w Unii europejskiej!

(Kamera nie wchodzi w skład zestawu)

INFORMACJA DLA KUPUJĄCEGO

Płatność:

Alipay(EScrow) - to jedyna opcja płatności

Płatność oczekuje się od razu po zamknięciu aukcji.

Wysyłka(Na Całym Świecie):

Zwykle organizujemy wysyłkę w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności.

Śledzący numer zostanie wysłany do kupującego e-mail podczas wysyłki.

Proszę, nie martw się.Nasz pakiet jest bardzo bezpieczny do pakowania( ).

Jeśli masz jakieś problemy z pakowaniem.Skontaktuj się z nami i daj nam znać.

Obuwie dla personelu:

Przyjmujemy zwroty w ciągu 10 dni po tym, jak konsument otrzyma towar.

I ustawić 1 lat gwarancji dla całego elementu.

Konsument ponosi odpowiedzialność za koszty wysyłki.

Spór: Szanowni państwo, proszę zwrócić uwagę.Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów lub usług, można najpierw skontaktować się z nami.Zapewniamy was z serwisowaniem posprzedażnym.Jeśli nie skontaktował się z nami, najpierw otwórz spór bezpośrednio.Stracisz gwarancję na produkt.Dziękuję za zrozumienie!

Handel hurtowy: prowadzimy sprzedaż hurtową,prosimy o kontakt z nami, jeśli chcesz importować z masową ilością.

O firmie Visionking: założona w 1999 roku, Shenzhen (Chiny) Visionking Optical Technology CO.LTD specjalizuje się w zarządzaniu marką "Visionking" i zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą większości urządzeń optycznych, w tym teleskop, wzrokową rurę, noktowizor, lornetka, okular, teleskop itp. Visionking zawsze była do przodu dzięki swojej zaawansowanej technologii, doskonałej jakości i usługi.Nasze marketingowe w sieci, są szeroko rozpowszechnione w wielu krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowo-Wschodniej Azji.

Tymczasem, możemy z powodzeniem założysz naszą markę "Visionking" w UE w 2010 roku, w celu dalszego rozwoju na rynku międzynarodowym.Jako szef Narodowego optycznie marki, Nasza firma posiada nie tylko bogate możliwości badań naukowych, najwyższej klasy technikę produkcyjną, główny zakład produkcyjny, wstępną wykrywa sprzęt i doskonałą technologię testy, ale ma również profesjonalną, skuteczną i energiczny zespół obsługi.Staramy się zapewnić wysoką jakość produktów i doskonały serwis dla każdego klienta.

Produkujemy i dostarczamy wszystkie rodzaje urządzeń optycznych i zapraszamy hurtownika, dystrybutora lub klienta indywidualnego, aby wybrać nasze produkty.Chcesz uzyskać więcej informacji o nas?Po prostu daj nam znać!

  • Skorzystaj z: podłączanie do kamery
  • miejsce pochodzenia towaru: Yunnan, Chiny (Kontynent)
  • Numer Modelu: Adapter kamery CA1
  • marka: Wizja
  • Kolor: Czarny
  • Nazwa: Wizja
  • Materiał: aluminium