Sposób dostawy :

Porcelanowa poczta lotnicza poczta,15-60days przyjeżdża, prosimy o kontakt z nami, jeśli potrzebujesz innej metody wysyłki.

Jakość : 100% sprawdzone przed wysyłką .

Gwarancja : 2 miesiące.

Uwaga :

Drodzy klienci zagraniczni, LLC.Dziękuję za wsparcie i zaufanie do nas.Zawsze staramy się zaoferować klientowi najlepszą obsługę oraz wysoką jakość produktów.Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem!przy zakupie wszelkie akcesoria, testujemy wszystkie nasze produkty przed wysyłką, przy zakupie opłatą zasilania i blokujący blok, proszę dać mi znać, twój żądane napięcie, status lub inne szczegóły.

Regulacja i sugestii:

(1) akceptujemy tylko Ali-pay tutaj..

(2) Jeśli chcesz zamówić dużą ilość, prosimy o kontakt z nami poprzez mail, damy ci lepszą rabat.

(3) cła importowe, podatki i opłaty są na odpowiedzialność kupującego.

(4) Nasza metoda dostawy-darmowa wysyłka lotniczą poczta wieloryba, czas przyjazdu wynosi 15-60 dni,niektóre odległe kraje potrzebują więcej niż 60 dni , sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za termin dostawy, jest świadczona przez przewoźnika, z wyłączeniem świąt, i może różnić się w zależności od pakietu, do miejsca przeznaczenia.W przypadku opóźnienia dostawy lub towary uszkodzone w drodze, proszę, napisz do nas.

(5) Jeśli potrzebujesz inny sposób dostawy,prosimy o kontakt z nami, jesteśmy w stanie zapewnić następujący sposób wysyłki: DHL,EMS,UPS,TNT,FEDEX.

(6) proszę zostawić wiadomość, aby powiedzieć nam, ile do kosztów ogłosić, jeśli kupujący nie jest żądanie, aby kupujący otrzymał zamówienie podatek za darmo podczas importowania, ogłosimy go jako "prezent" z niską wartością.Ta niska cena nie odzwierciedla ogólną cenę, którą zapłacił, lub wartość rynkową produktu i nie mogą być stosowane do krajów z różnych tabelą przepisami.Wszelkie należności opłaty lub opłaty są na odpowiedzialność kupującego.

(7) wysyłamy towar w ciągu 2-3 dni po otrzymaniu zapłaty.

(8) z przyczyn szybkiej i bezpiecznej dostawy wysyłamy przesyłki tylko na ten adres dostawy, które zostały potwierdzone za pomocą Escrow.Proszę podać poprawny adres i numer telefonu.

Polityka:

1>>> obiecujemy, że wszystkie produkty są sprawdzane przed wysyłką!

2>>> kupujący może zwrócić towar w oryginalnym opakowaniu w ciągu 5 dni od otrzymania, Jeśli nie jesteś zadowolony / im/ my zwrócimy ci pieniądze lub wysyłamy wymianę ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu towaru.

3>>> Jeśli towar nie jest opisany, jak obiecujemy, możesz skontaktować się z nami, aby odzyskać pieniądze lub wymienić odpowiedni dla ciebie.

4>>> produkty łatwo uszkodzić podczas transportu, dlatego, proszę, otwórz i sprawdź pudełko i produkt, kiedy otrzymasz towar, jeśli skrzynia jest zniszczony do innej formy, zrób zdjęcie i dowód dla uszkodzonej skrzyni, a następnie poprosić listonosza potwierdzić sytuację.W ten sposób, kiedy dasz mi swoje dowody, możemy poprosić firmę transportową zrekompensować nam straty.To ważne i chronić nasze zyski.

5>>> jeśli produkty nie pracowali , kiedy je dostali, to może być wiele przyczyn.Proszę, skontaktuj się z nami , postaramy się rozwiązać ten problem ,jeśli chcesz, aby wysłać go z powrotem, nie ponosimy odpowiedzialności za zwrot kosztów wysyłki.Ale my wyślemy ci jeszcze jeden dla darmowej dostawy lotniczą poczta wieloryba,Gdy otrzymamy problematyczny produkt.

Opinie:

A. zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne.Proszę, nie zostawiaj żadnych neutralnych lub negatywnych opinii, przed skontaktowaniem się z nami .ujemne sprzężenie zwrotne-to nie jest najlepszy sposób, aby rozwiązać każdy problem.Możemy pracować razem, aby rozwiązać wszelkie spory.

B. prosimy o kontakt z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jaki będzie ten dodatkowy podatek przed rozpoczęciem licytacji lub zakupu

C. proszę, daj nam pozytywną opinię, jeśli jesteś zadowolony z produktu.Odpowiemy na każde pytanie w ciągu 24 godzin i postaramy się zapewnić wam, zanim zostawisz opinię.

  • Numer Modelu: T420HVD01.0 42T24-C03
  • Typ Ekranu: Pojemnościowy Ekran
  • Typ Produktu: Płaski tablet
  • Kompatybilny Marka: Uniwersalny
  • marka: БУБППУ
  • Rozmiar Wyświetlacza: >13 cali

  • Author: Kxfuhbvf05
  • Date: 2020-12-06
  • The card arrived in good condition, worked perfectly and the shipment did not delay. I recommend the seller.
  • 5/5