Stop aluminium USB 3.0 zewnętrzny dysk SSD Obudowa Obudowa MacBook Air Pro Retina 2013 2014 2015 wewnętrzny SSD

Opis:

Ten SSD-dysk ma interfejs USB3.0, obsługuje plug and play i hot wtyczkę.Obudowa wykonana ze stopu aluminium, powierzchnia окислена i czuje się komfortowo.On ma dobrą zgodnością, dobrej stabilności i szybkości transmisji.Nadaje się dla MacBook Air/Pro / Retina 2013, 2014, 2015 i innych wersji firmware SSD.

Funkcja:

Port USB 3.0 zapewnia szybką prędkość transmisji danych, teoretyczna szybkość transmisji danych do 5 Gb / s w celu zaspokojenia codziennych potrzeb użytkowania.

Zapoznać się port USB 3.0 oraz gniazdo zasilania dc, aby zapewnić stabilne zasilanie, nie wymaga sterowników, plug and play i wspieraj swoją gorącą wtyczkę.

Korpus obudowy SSD wykonany jest ze stopu aluminium, proces piaskowania powierzchniowego utleniania zapewnia komfortowe uczucie, stabilność i odporność na upadek, ma dobry emisji ciepła.

Mały rozmiar, łatwy w instalacji, szybki i wygodny w użyciu.

Kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi, obsługa techniczna systemu Windows 7/8/10 i MacOS 10, 10.5 powyżej systemów operacyjnych.

Specyfikacja:

Kolor: Czarny

Materiał obudowy: stop aluminium

Interfejs: USB 3.0

Prędkość transmisji: 5 Gb / s

Zastosowanie: dla MacBook Air / Pro / Retina 2013/2014/2015

Rozmiar produktu: 107 * 40 * 14 mm/4.21*1.57*0.55"

Waga: 120 g

Uwaga:

1. proszę, upewnij się, że dysk ssd odnosi się do następujących modeli: dla MacBook Air / Pro / Retina 2013 2014 2015 2016 i innych wersji z wbudowanym dyskiem ssd (nie dla MacBook 2010 2011 2012 i innych wersji dysków ssd oraz dysków ssd protokołu NVMe nie stosuje się.)

2. nie przenoś pracy obudowa dysku twardego lub dysku twardego podczas użytkowania i nie dopuścić do zderzenia z twardym dyskiem.

3. nie zgniatać produkt z zewnętrzną siłą.

4. ludzie świeccy nie należy rozmontowywać produktu lub naprawiać urządzenia.

5. po odłączeniu tego dysku zewnętrznego należy bezpiecznie wyjść.Jeśli dane dysku twardego przypadkowo utracone, nie ponosimy odpowiedzialności za odzyskanie jakichkolwiek danych.

6. dla KOMPUTERÓW z systemem Mac OS dysk twardy musi być sformatowany przy użyciu exFAT.

7. twój wewnętrzny dysk ssd powinien być ponownie podzielony jest dla normalnego przechowywania i kopiowania, w przeciwnym razie może wydawać się nie do poznania.

8. Jeśli wymagana jest wysoka prędkość transmisji danych, należy podłączyć go do komputera, wyposażonego w interfejs USB3.0.

9. Nie należy przechowywać go w miejscu, gdzie powietrze ulega korozji, przez dłuższy czas, może to spowodować rdzę wtyczki i wpływać na elektryczne, dane techniczne produktu.

Diagnostyka:

Powolna prędkość: proszę sprawdzić, czy jest problem z interfejsem USB3.0 komputera lub wybierz odpowiedni interfejs, lub wybierz dysk twardy z większą prędkością (jedna i ta sama specyfikacja, prędkość różnych marek będzie miał odrzucić).

Nie rozpoznaje dysk twardy: potwierdź, czy jest używany dysk twardy z modeli komputerów przenośnych, o których mowa powyżej, potwierdzić, czy kabel USB lub dysk twardy wolne, a także potwierdzić, czy dobrze sformatowany dysk twardy.

Ogrzewanie dysku twardego: potwierdź, czy moc portu USB na komputerze normalnej, uszkodzony czy używany SSD, i wolny, czy kabel USB lub dysk twardy.

Uwaga:

1. mogą być niewielkie odchylenia wielkości ze względu na pomiar ręczny, różnych metod i narzędzi pomiarowych.

2. Obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu z powodu różnego oświetlenia zdjęć, kąta nachylenia i ekranu monitora.

1 X SSD etui

1 X kabel USB

1 X Kabel Zasilający

1 X Śrubokręt

  • Numer Modelu: obudowa ssd
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: ВКТЕХ
  • Aplikacja: dla MACBook Air / Pro / Retina 2013/2014/2015
  • Prędkość Transmisji Danych: 5 Gb / s
  • Interfejs: USB 3.0
  • Zewnętrzny Interfejs: USB
  • Materiał Obudowy: Aluminium
  • Rozmiar: 1.8"