top

Nowy przełącznik sterowania menu elastyczne opłata FPC części zamienne do Sony ILCE-7M2 ILCE-7sM2 ILCE-7rM2 A7II A7sII A7rM2 kamera

Rating
zł67.86

Możesz odwiedzić żadnej z moich innych towarów,kupić 10 lub więcej,skontaktuj się z nami, damy ci nową cenę z rabatem.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum akcesoriów do aparatów cyfrowych i kamer wideo:ekran lcd/wyświetlacz,obiektyw,elastyczny kabel lcd migawki i inne części zamienne do naprawy.

Są jeszcze produkty,które nie są wymienione na liście,jeśli trzeba kupić inne akcesoria, skontaktuj się z nami.

Nasze zalety: wysokiej jakości produkty;konkurencyjne ceny;szybkie i wysokiej jakości obsługę.

Akceptujemy Alipay,TT,Western Union,Moneygram, itp. Prosimy wybrać najbardziej dogodny dla ciebie sposób.

Towar zostanie wysłany w ciągu 2 dni ROBOCZYCH po otrzymaniu potwierdzenia płatności,ale zazwyczaj na następny dzień roboczy po dokonaniu płatności towar zostanie wysłany listem lotniczą z usługą śledzenia.

Zwykle to trwa 7 do 20 dni roboczych do wysyłki.

Jak wszyscy wiemy,podczas międzynarodowej wysyłki zawsze wymyka się spod kontroli,szczególnie celny proces skomplikowany i nieprzewidywalny,ale będziemy wysłane jak najszybciej,wysyłamy towar w ciągu określonych dni roboczych, zgodnie z obietnicą na naszej liście.Po wydaniu towaru, będziemy mieć numer śledzenia dodaj do zakupu towaru.Jeśli nie otrzymasz towaru w ciągu dłuższego czasu,proszę sprawdzić w swoim lokalnym urzędzie pocztowym lub skontaktować się z nami.

Cła importowe,podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Te obowiązki kupujący ponosi odpowiedzialność.

Wszystkie produkty zostaną wysłane jako prezenty, aby zminimalizować opłaty importowe.

Yout 100% zadowolenie jest naszym celem,jeśli masz coś narzekać, proszę,skontaktuj się ze mną poprzez e-mail.Odpowiem ci jak najszybciej(proszę, pozwól 1_2 dni roboczych do odpowiedzi).Cieszymy się rozwiązać ten problem,należy unikać pozostawiania Нетуральные lub negatywne opinie i 1,2,3 niski wynik.Pozostawienie negatywnej lub neutralnej opinii nie pomogło rozwiązać problem.

Jeśli możesz być zadowolony z naszych produktów i naszych usług,proszę zostawić nam pozytywną opinię i 5 punktów DSR, będziemy bardzo wdzięczni!

Zapewniamy naszym klientom gwarancję jakości produktów i szybkie usługi.Wszystkie części są sprawdzane pod kątem sprawności, na długo przed wysyłką.

Jeśli znajdziesz jakieś wady w naszych produktach,prosimy o kontakt z nami w ciągu 7 dni od daty otrzymania towaru.

Jeśli potrzebujesz zwrotu,proszę, upewnij się, aby potwierdzić, że towar nie działa, i skontaktuj się z naszym przedstawicielem obsługi klienta,daj nam znać szczegółowe problem.Następnie otrzymasz unikalny adres do zwrotu.

Akceptujemy zwrot tylko w oryginalnym opakowaniu.Proszę, upewnij się, że przedmiot ten nie ma sztucznego sabotażu.

Dziękuję Państwu za uwagę!!!

  • Numer Modelu: ILCE-7M2 ILCE-7sM2 ILCE-7rM2 A7II A7sII A7rM2
  • Kompatybilny Styl Kamery: беззеркальные kamery
  • marka: гоглиби
  • Kompatybilny Marka: Sony

  • Author: Ravnanger
  • Date: 2020-09-24
  • Very timely.
  • 5/5