Akcesoria Do Tabletów

12V 2A Type-c ładowarkę do CHUWI Hi13 Apollo Lapbook Pro 14" SurBook Mini Surbook12.3 inch Fr Cube MIX Plus Teclast F5 F5r

Rating
zł59.71 zł40.59

100% nowy zasilacz

Dane techniczne:

Wejście(AC): 100-240 v,50-60 Hz

Wyjście(DC): 12V 2A

Wszystkie karty zostały w pełni przetestowane:

Rygorystyczny Test Na Starzenie

Surowy Materialny Test

Test Na Zmęczenie

Test Na Przegrzanie

Test Na Bezpieczeństwo

Wysoka wydajność niskie zużycie energii

Gwarancja: 12 miesięcy

Zawartość Pakietu:

1x ładowarka sieciowa ac

O wysyłce:

Jest to międzynarodowy pakiet.I on zanurzony obsługi pakietu powietrza.Czas dostawy zależy od lotów i lokalnych zwyczajów.Ponieważ loty zaplanowane,dlatego czas dostawy może być różny.

Przed płatnością,proszę najpierw sprawdź czas dostawy w następujący sposób: kraj ok.Termin dostawy Stany Zjednoczone / wielka Brytania / Australia/ Azja/ Kanada 7 do 20 dni roboczych( 1~4 tygodnie ) Hiszpania / Niemcy/ Europa Wschodnia 3 - 6 tygodni z powodu ścisłej kontroli celnej Brazylia / Ameryka Południowa/ Włochy / Francja / Rosja/ Bliski Wschód 4 -8 tygodni z powodu ścisłej kontroli celnej

Uwaga: jeśli dokonasz płatności,oznacza to, że zgadzasz się z czasem dostawy.Więc jeśli masz go, jak mówimy, trzeba dać nam 5 gwiazdek, gdy oceniasz czas dostawy.

O sprzężenia zwrotnego:

1.zostawimy pozytywny komentarz po otrzymaniu płatności.Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli nie jesteś zadowolony z towaru po jego otrzymaniu, proszę, nie zostawiaj negatywną opinię lub neutralną opinię dla mnie .

2.Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna .Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy w sposób zadowalający odpowiedzi na twoje pytania.

3.na wszystkie e-maile odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.Jeśli nie otrzymałeś odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne przesłanie wiadomości e-mail, a my odpowiemy jak najszybciej.

Zasady zwrotu :

1. gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu.Proszę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail, zanim zwrócić wadliwy towar.

2. będziemy doświadczać każdy przedmiot przed wysyłką.

3. zwracane towary muszą zawierać oryginalne opakowanie i wszystkie akcesoria.

4. tylko wadliwe produkty będą oferowane wymiany.

5. pokrywamy koszt wysyłki ponownej wysyłki towarów, podczas gdy kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotu towarów.

  • Napięcie: 12v2a
  • Typ Wyjścia: USB-C
  • Numer Modelu: USB-C
  • Pakiet: TAK
  • Kompatybilny Marka: Uniwersalny
  • marka: NoEnName_Null