Komputer I Biuro

CHIPAL Black VER007S 100CM PCIE PCI-E Riser Card 007S PCI Express PCI-E 1X do 16X adapter USB 3.0 kabel do kopania bitcoin miner

Rating
zł25.92 zł17.62

CHIPAL Black VER007S 100CM PCIE PCI-E Riser Card 007S PCI Express PCI-E 1X do 16X adapter USB 3.0 kabel do kopania bitcoin miner

Cechy:

· Zupełnie nowy i wysokiej jakości.

· PCI-E 1x do 16x Mining Machine Enhanced Przedłużacz Riser Adapter With Power Cable

· Z kablem siłowym i kablem USB 3.0, preferowane копанием, stabilny anty-oparzenie

· Bardziej bezpieczne, bardziej skuteczny i bardziej praktyczne

· Z kondensatorów 3x, co sprawia, że graficzny źródło zasilania jest bardziej stabilne i bezpieczne.

· Za pomocą 15-stykowego przewodu zasilającego SATA wzmocnić źródło zasilania, aby graficzny zasilanie od płyty głównej było niezależnym, więc Мультикарта zmniejsza obciążenie na płytę główną.

· Slot PCI-E 16x z zamkiem do łatwego usuwania i stałej karty graficznej, aby grafika nie wysunął się z gniazda.

· Kompatybilność z kartami 1x, 2x, 4x, 8x,16x

· Długość kabla USB: 100 cm

· Rozmiar deski:12,2 cm x 4,5 cm x 1,5 cm(ok.)

Listę pakietów: 1 x PCI-E 16X Card 1 x PCI-E 1X Card 1 x USB 3.0 kabel (2 rodzaje, wysłać losowo) uwaga: dla najnowszej wersji rozszerzonej karty graficznej, pion karty nie może działać bardzo dobrze.Na przykład, GTX1070 / GTX1080. 1. akceptujemy warunkowe odkładanie.Można płacić przez Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i przelew na www.ewsf.pl.

2. Proszę dokonać płatności jak najszybciej, aby można było uzyskać towar wcześniej.

3. proszę, skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące płatności!

4. Uwaga: każdy importowany tempo towaru jest odpowiedzialność kupującego, nie wliczone w cenę sprzedaży lub koszt wysyłki.

1. Dostawa na całym świecie, za wyjątkiem kilku krajów i APO/FPO.

2. wszystkie zamówienia zostaną szybko przetworzone, a większość zamówień mogą być wysłane w ciągu 5 dni od potwierdzenia płatności.

3. z powodu braku zapasów i świąt niektórych zamówień może być na kilka dni więcej, niż zwykle.Proszę uzbroić się w cierpliwość!

4. wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia, więc upewnij się, że twój adres zamówienia jest zgodny z twoim adresem dostawy.

5. opcjonalne sposoby wysyłki: porcelanowa poczta Lotnicza poczta, Air mail poczta Hongkongu, ePacke, EMS, DHL, Fedex, UPS, etc.

5. wszystkie paczki pod 2 kg przeznaczone są do darmowej dostawy lotniczą poczta wieloryba.Proszę wybrać inne sposoby dostawy, jeśli jest ci pilnie potrzebny towar!

6. Możesz śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia na stronie: 17track.net/en/result/post.shtml? 1. Możesz skontaktować się z nami, a następnie wysłać towar z powrotem do nas w ciągu 7 dni od daty dostawy towaru.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni przyjrzymy się jego

jest on używany i nie będzie oferować państwu zwrot lub wymianę.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu.Ponadto, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki i konkretną przyczynę zwrotu.

3. oferujemy państwu zwrot lub wyślemy wymianę zgodnie z konkretnym warunkiem i waszą wolą po tym, jak możesz zwrócić towar.

4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt jest uszkodzony lub nie tak, jak opisano na stronie produktu link. 1. Naszym celem jest, aby zapewnić, że wszyscy klienci są zadowoleni z naszych produktów i usług.

2. Mamy szczerą nadzieję, że możesz zostawić nam doskonały 5-gwiazdkowy pozytywną opinię, Jeśli podoba ci się towar.

3. proszę, skontaktuj się z nami, zanim będzie można otworzyć disbute lub zostawić nam negatywną opinię, a potem damy ci najlepsze rozwiązanie.

1. Witamy w naszym sklepie!Proszę nie wahaj się skontaktować z nami w TradeManager lub e-mail, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów i usług!

2. na twoje wiadomości zostaną podane odpowiedzi już teraz, a na e-maile w ciągu 2 dni ROBOCZYCH.Proszę, proszę ponownie wysłać wiadomości lub e-maile, jeśli nie otrzymasz naszą odpowiedź!

3. nasze godziny pracy: 9:00-18:00 (GMT+8) od poniedziałku do soboty.

  • Długość kabla USB 3.0: 100 cm
  • marka: ЧИПАЛ
  • Typ Produktu: Przedłużacz PCI Express od 1X do 16X
  • Pakiet: TAK
  • Kolor: Czarny
  • Status Produktów: Magazyn
  • Typ: Przedłużacz
  • Stosowana: Do kopania BTC BCD Litecoin LTC ETH
  • Numer Modelu: JX717-1M