Wydarzenie I Imprezy

Czerwony zielony laser rękawice taniec krok pokaz etap rękawice lasery, LED Palm Light dla DJ Club/Party/Bars zabawki dla dzieci, prezenty

Rating
zł37.68 zł35.04

Czerwono-zielony Laser rękawice Dancing Stage Show Stage Glove Lasers LED Palm Light For DJ Club/Party/Bars Kid 's Children' s Toys gifts

Te zdjęcia pokazują Laserowe rękawice z 4szt laserami.Jeśli chcesz podać inny model będzie inna

Specyfikacja produktu: Mini LED Finger light for Crafts-to wspaniała ozdoba na boże Narodzenie, Halloween, Nowy rok, Walentynki i każdy festiwal!Udekoruj swoje imprezy i KTVs pięknymi światłami!

Opis produktu: Laser rękawice są używane do sceny i tańca 532 nm 50 Mw z naładowana baterią .Praca 2~ godzin za jednym razem .Rozmiar rękawic: oba paski, rozmiar poprzez regulację pasów.Czas ładowania :2-3 godziny Uwaga: aby zapewnić żywotność lasera, przełącz się na 30-40 sekund, odpocznij 10 sekund.Proszę, nie trzymaj ten laser prosto w oczy zbyt długo, to uszkodzić oczy.

Pakiet zawiera: 1 x led rękawice Laserlights 1 x zasilacz baterie dołączone

Zdjęcia Produktu:

Polityka Sprzedającego

Zobowiązanie Do Jakości:

Nasz cel-robić z tobą długie sprawami.Gwarantujemy, że nasze produkty będą spełniać następujące wspólne normy jakości: dokładne informacje i opisy dostarczamy produkty, które są funkcjami, funkcjonalności i specyfikacji, odpowiednimi opisami i opakowaniu.Naszym celem jest dostarczenie instrukcji obsługi i jasne instrukcje na przyzwoitym języku angielskim.Starannie dobrana, aby sprzedawać tylko te produkty, które są zgodne z ogólnymi normami mocy, bezpieczeństwa i innych standardów.

ZWROT :

Mamy nadzieję ,że nasze produkty mogą cię zadowoli ,niezależnie od tego, wspieramy zwrotu w ciągu 1 tygodnia.Kiedy otrzymasz towar, jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony, skontaktuj się z nami bezpośrednio, znajdziemy dla ciebie najlepsze rozwiązanie.Wierzymy, że komunikacja może rozwiązać każdy problem.

Dostawa:

1.zamówienia są zazwyczaj wysyłane w ciągu 24-48 godzin po otrzymaniu informacji o zamówieniu i potwierdzonej płatności . 2.Dostawa trwa zwykle od 4 do 7 dni roboczych dla FEDEX ,DHL, 15-45 dni dla przesyłek.ale to może zająć więcej czasu (w zależności od zwyczajów i czasu, takich jak opóźnienia Świątecznej-mail, itp.). 3.w zależności od wagi i objętości, a także w celu uniknięcia opóźnień z rewizją celną towary mogą być podzielone na więcej niż jedną paczkę.Więc będą mieli więcej niż jeden numer śledzenia, po jednym dla każdego pakietu.

Czas Pracy:

GMT+8: 9:00 - 9:00 pm on-line-serwis dla ciebie.

W trybie offline, proszę zostawić nam wiadomość, a my odpowiemy w najbliższym czasie, kiedy wrócimy do pracy.

ŻYCZĘ WAM SZCZĘŚCIA!

  • Nazwa: Laserowe Rękawiczki
  • Z: Laser ręczny шунка
  • Świetlista Czas: 1-2
  • Ilość szt.: 1 szt.
  • Przypadek: KTV Party
  • Typ Świecenia Materiałów Eksploatacyjnych: Inne Świecące Podpory
  • marka: КИТОСУН
  • Kolor: Zielony Czerwony
  • Typ: Ślubne, Okolicznościowe I Świąteczne Akcesoria
  • Numer Modelu: Laserowe Rękawiczki