Wyświetlacz LCD inteligentny termostat regulator temperatury oszczędzania energii 3A pompa/gazowy kocioł grzejny termostat z ekranem dotykowym

Jest to bezpieczny i niezawodny termostat, który jest używany do zarządzania systemami wodnej/gazowego kotła, bardzo prosty w instalacji i programowaniu.Elegancki wygląd i nowoczesny design, bardzo modny.On zapewnia równomierne i komfortowe sterowanie temperaturą we wszystkich pomieszczeniach domu.Ponadto wpisuje się w twój styl życia i zapewnia energooszczędne i komfortowe środowisko życia.Można go używać w przemyśle, handlu, szpitala, hotelu, cywilnych budynkach i wille do sterowania ogrzewaniem.

Cechy: termostat dobrej jakości dla systemów ogrzewania wodnego/kotła gazowego, z przyciskami dotykowymi dla prostego sterowania.Duży podświetlany wyświetlacz LCD może wyświetlać dane wyraźnie, łatwo odczytać dane nawet w ciemności.

5+2 sześć okresów programuje dla maksymalnego komfortu i oszczędności, bardzo elastyczne.

Dokładność ±1℃, utrzymując komfortową temperaturę w obrębie zdefiniowanego poziomu.

Akrylowa panel przedni może chronić ekran LCD przed kolizji i uniknąć zarysowania palców.

Bardzo wydajny i energooszczędny termostat pomaga obniżyć koszty energii w domu.

Wykonana z palności materiałów, bezpieczny i niezawodny do codziennego użytku.

Można go używać w celach komercyjnych, przemysłowych, cywilnych domowych i obiektach itp.

Prosta instalacja, odpowiednia do montażu w standardowej skrzyni патрессор 86mm lub europejskiej skrzyni патрессор okrągły 60mm.

Dane techniczne: Model: BHT-002GC (водогазовый kocioł) Materiał obudowy: PC+ABS (odporność ogniowa) kolor: biały, czarny (opcjonalnie) wyświetlacz: LCD z podświetleniem czujnik: NTC źródło zasilania: 95~240VAC, 50~60Hz aktualna obciążenie: 3A pobór mocy: dokładność: ±1℃ błąd synchronizacji: ustawienie temp.zakres: 5~35℃ temperatura pokojowa.Zakres: 5~99 ° c temperatura otoczenia: 0~45℃ wilgotność otoczenia: 5~95% RH (bez kondensacji) temperatura przechowywania: -5~55℃ odległość otworu montażowego: 60 mm stacja skrzynia: standardowa skrzynia патресс 86 mm lub Europejska okrągłe pudełko патресс 60 mm (brak w zestawie) Rozmiar produktu: 86 * 86 * 13.3 mm / 3.39 * 3.39 * 0.52 w opakowaniu Rozmiar: 113 * 90 * 60 mm / 4.45 * 3.54 * 2.36 waga wraz z opakowaniem: 208 g / 7,34 uncji

Uwaga: prosimy o uważne przeczytanie instrukcji obsługi przed instalacją i eksploatacją termostatu.

Listę Pakietów: 1 * Termostat

2 * Śruby 1 * Podręcznik Użytkownika(W Języku Angielskim)

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z www.ewsf.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na www.ewsf.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

  • Numer Modelu: termostat
  • Moc: <1.5W

  • Author: Fromdallas2houston
  • Date: 2020-12-19
  • Nice product.
  • 5/5