Opis produktu JAKCOM CH2

Uchwyt bezprzewodowej ładowarki samochodowej JAKCOM CH2 Smart Wireless Car Charger Holder

Автостретч | Dotykowy / Odblokowywanie | Szybkie Ładowanie Qi

Inteligentny Indukcja

W nim jest port podczerwieni indukcyjny moduł.Gdy wywołane przez zbliżający się smartfon, uchwyt automatycznie rozszerza się.Po tym jak telefon będzie dobrze postawiony na miejsce, uchwyt automatycznie szczypanie i zablokuje go.

Dotykowy Odblokowanie

Obszar dotykowej wskazania innowacyjnie zaprojektowana w dolnej części uchwytu.Gdy palec dotyka go, uchwyt automatycznie odblokowuje się i rozszerza.Użytkownik może podjąć lub umieścić telefon komórkowy w czasie jazdy.

Duża rozpiętość rąk

Uchwyt ten ma szerokość przęsła ręce uchwytu 10 cm, która nadaje się do telefonu komórkowego 4-6, 5 cala.

Mocny silnik i wysoka stabilność i trwałość

Uchwyt zawiera metalowy silnik prądu stałego z magnesem stałym o mocy 500 g. Cm gwintu i ma zaciskową stresem zamka drzwiowego.Telefon może pozostać stabilne i niezawodne i nie odpada ani w jakich warunkach.

Pakiet uchwytu dla każdej instalacji

Pakiet JAKCOM CH2 zawiera różne akcesoria do uchwytów.Воздуховыпуск, szyba przednia i środkowa konsola mogą być instalowane na życzenie i podejście do różnych marek i modeli samochodów.

Wielokierunkowy tytuł piłkę do wolnego widzenia martwej strefy

Tylna część hosta połączony z modułami uchwytu poprzez wielokierunkowy śledzone balon, który można regulować za pomocą kilku rodzajów i kąta widzenia do oglądania z różnych kątów widzenia wewnątrz samochodu.

Standard QI, zmienna częstotliwość szybkiego ładowania

Zgodnie z Umową w sprawie szybkiego ładowania Qi moc zasilania od 5 W do 10 W może dynamicznie regulowane w różnych środowiskach, aby być odpowiednie dla różnych źródeł zasilania interfejsu USB.

Podwójna cewka i podwójna moc

Przy jednoczesnym podawaniu energii dwoma cewkami powierzchnia indukcji jest coraz więcej i więcej, a efekt ładowania nie będzie naruszona, nawet podczas korzystania z obudowy telefonu komórkowego o grubości nie większej niż 8 mm.

Inteligentny chip zabezpieczający

Wyposażony z układem scalonym nowej generacji JCP mądry, kontrolować cały proces powierzając stanu zapewniać bezpieczeństwo sprzętu.

Ochrona od temperatury / zabezpieczenie przed zwarciem / ochrona przeciwprzepięciowa / ochrona przed przeładowaniem / ochrona przed nadmiernym rozładowaniem / ochrona od zasilania / zabezpieczenie od obcych substancji / ochrona od pola magnetycznego

Samo-wytłumaczyć dioda led i status

Za pomocą diod led na dole użytkownik może łatwo dowiedzieć się robocze stanu hosta, takie jak "tryb gotowości", "ładunek", "pełny ładunek" i "nienormalny".

Nadaje się do wszystkich telefonów komórkowych obsługujących standard bezprzewodowego ładowania QI

list przewozowy

Często Zadawane Pytanie

Płatności akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.Zamówienie zostanie automatycznie zamknięty w przypadku, gdy kupujący nie zapłacił go przez 20 dni.Jeśli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności w ciągu 3 dni.

Opakowanie JAKCOM CH2 Smart Wireless Car Charger Mount Holder pakowania szczegóły:

Wewnętrzna biała skrzynia: blok G. W wynosi około 383 g, Rozmiar bloku-13 cm x 14 cm x 5,6 cm;

Zewnętrzna brązowa skrzynia: blok G. W wynosi około 12800g, rozmiar bloku 53cm x 29cm x 37cm , Max z 40 szt CH2 Smart Wireless Car Charger Mount Holder

Przekazywanie na całym świecie dostawy. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.Przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.CZAS ŚWIADCZENIA USŁUGI TRANZYTU jest określana przez przewoźnika i nie zawiera weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!Z uwzględnieniem dostępności na magazynie i różnic w czasie wysyłamy towar z pierwszego dostępnego magazynie do natychmiastowej wysyłki.

Opinie wczesne potwierdzenie kupującego będzie wysoko ocenione po otrzymaniu towaru.Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej działalności, serdecznie zachęcamy was zostawić pozytywny komentarz, jeśli jesteś zadowolony z naszym towarem i usługą.To zajmuje tylko 1 minutę,ale ta 1 minuta jest dla nas niezwykle ważne.Proszę, skontaktuj się z nami przed wyjazdem negatywny lub neutralny komentarz.Będziemy pracować z wami, aby rozwiązać każdy problem, dopóki nie jesteś zadowolony z nami.Dziękuję za zrozumienie!

Gwarancja: 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.Wadliwe produkty muszą być zarejestrowane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na www.ewsf.pl.

JAKCOM CH2 Smart Wireless Car Charger Mount Holder630

 • Wyjściowy Interfejs: NIE
 • Numer Modelu: ch2
 • Gorąca wyprzedaż z: JAKCOM ET Non-In-Ear Concept zestaw słuchawkowy
 • Enter: 5V/2A
 • GaN: No
 • Promocja za pomocą: Wielofunkcyjne słuchawki bezprzewodowe JAKCOM TWS
 • marka: jakcom
 • Źródło Zasilania: USB
 • Maksymalna Moc Wyjściowa: 10 W
 • Stosowane Protokoły Szybkiego Ładowania: Qualcomm Quick Charge 3.0
 • Najlepszy mecz dla: JAKCOM SE3 profesjonalny sportowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy
 • Certyfikat Jakości: FCC
 • Typ: Ładowarka Samochodowa